Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 9:00 do 16:00.
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.Vrátenie tovaru do 30 dní.Ecoprodukt.sk - Shop roku 2019.Facebook ecoprodukt.Essential SSL

Darčeky a Hračky

Tipy na darčeky 

Hľadáte originálny darček, no neviete si dať rady? Využite nášho nákupného poradcu. Poradíme vám, čo by mohlo potešiť ženy, čo sa zíde mužom, a čo najviac poteší deti. Pripravili sme si pre vás aj tipy na praktické darčeky napríklad pre vášho turistu, karavanistu či chatára. Naše darčeky sú zaujímavé, praktické a originálne. Inšpirujte sa teda naším osvedčeným výberom, aby si vaši blízki našli pod stromčekom pekný a užitočný ecoprodukt....

 

 

Tipy na darčeky 

Hľadáte originálny darček, no neviete si dať rady? Využite nášho nákupného poradcu. Poradíme vám, čo by mohlo potešiť ženy, čo sa zíde mužom, a čo najviac poteší deti. Pripravili sme si pre vás aj tipy na praktické darčeky napríklad pre vášho turistu, karavanistu či chatára. Naše darčeky sú zaujímavé, praktické a originálne. Inšpirujte sa teda naším osvedčeným výberom, aby si vaši blízki našli pod stromčekom pekný a užitočný ecoprodukt. 

Darček pre chatára  

Je na chate v lete, v zime, či prší alebo svieti slnko? Poďte sa pozrieť na praktické darčeky pre vášnivého chatára, ktoré mu pomôžu vyriešiť jeho dennodenné chatárske problémy.

Solárne rádio s MP3 prehrávačom

Pre spríjemnenie chvíľ mu môžete venovať napríklad solárne rádio s MP3 prehrávačom. Je možné nabíjať ho cez externý solárny panel, a tak si ho zo sebou môže vziať aj do odľahlejších častí pozemku, kde nie je natiahnutá elektrina. Spoľahlivo na ňom chytí všetky FM stanice, no vďaka USB portu si bude môcť pustiť aj svoj výber obľúbených pesničiek.

Solárne svetlá pre spoľahlivé osvetlenie 

Spoľahlivé pripojenie na elektrinu a stabilné svetlo sú najčastejšími problémami pre chatára. Nie sú však neriešiteľné. Dajte mu možnosť posvietiť si na príjazdovú cestu, vstup do chaty či altánok s posedením. Riešením sú solárne lampy so senzorom pohybu, ktoré sa rozsvietia vždy, keď ich chatár bude práve potrebovať. Svietia vďaka slnečnej energii, a tak nepotrebujú pripojenie na elektrinu. Majú aj bezpečnostný charakter, pretože vďaka senzoru pohybu môžu vyplašiť zlodejov, poprípade upozorniť na prítomnosť lesnej zvery.

Solárne svietidlá pre vás máme v dvoch verziách – ako väčšie pouličné solárne svetlo, ktorým osvetlíte napríklad príjazdovú cestu, ale aj ako menšie solárne senzorové svetlo, ktoré je vhodné napríklad nad vstup do chaty. Obidve solárne svetlá sú funkčné, ekologické, bezúdržbové a vhodné všade tam, kde nie je možnosť pripojenia do elektrickej siete.

Solárny ostrovný systém napojí celú chatu

Pokiaľ hľadáte darček, ktorý by vyriešil problém napojenia na elektrinu pre celú chatu, prekvapte svojho chatára vlastným solárnym ostrovným systémom Amerisolar. V závislosti od ročného obdobia dokáže vyrobiť 220 – 1200 Wh za deň a napojiť tak na elektrinu celú chatu. Pokiaľ by ste chceli solárny panel prispôsobiť na vaše špeciálne požiadavky, neváhajte ešte pred objednávkou kontaktovať našich technikov, ktorí pre vás navrhnú ideálne riešenie.

Darček pre karavanistu 

Aj keď by sa mohlo zdať, že vo svojom malom svete na kolesách má váš karavanista už všetko, určite sa nájde ešte niečo, čo by ho potešilo a spríjemnilo mu dobrodružný život v karavane. Spomedzi všetkých praktických spoločníkov sme pre vás vybrali 3 darčeky, ktoré mu môžu na cestách nejedenkrát zachrániť kožu.

Solárna LED lampa pre stabilné svetlo

Jedným z takýchto darčekov je solárna LED prenosná lampa Goal Zero Lighthouse, ktorá dokáže svietiť až 350 hodín, a tak mu poskytne svetlo v každej situácii. So svietivosťou až 430 lumenov svieti veľmi jasne a stabilne. Je odolná aj voči dažďu, vďaka čomu ju karavanista môže využiť aj mimo karavanu, napríklad pri grilovačke v kempe, alebo pri náhlej poruche počas jazdy.

Núdzové zariadenie pre núdzové situácie

Pre núdzové situácie by mal mať každý karavanista v zálohe núdzové svietidlo s powerbankou v jednom. Svetlo Goal Zero Torch s dynamom je najspoľahlivejšie LED núdzové svietidlo, ktoré vďaka solárnemu panelu a ručnej kľuke vyrobí svetlo prakticky kdekoľvek. Poslúži však aj ako spoľahlivá nabíjačka telefónu alebo núdzové červené svetlo.

Solárna elektráreň pre výrobu vlastnej energie

Ak sa váš karavanista rád dobrodružne vydáva na cesty, kedy sa aj niekoľko dní nemá možnosť pripojiť k elektrine, určite sa mu zíde malá prenosná solárna elektráreň. Solárny monokryštalický panel totiž dokáže vytvoriť energiu kedykoľvek a kdekoľvek. Využiť sa dá pri cestovaní, kempovaní či dokonca plavbe loďou. Bez problémov do neho zapojíte malé spotrebiče, svietidlá, čerpadlá, notebook či inú techniku.

Darčekové poukazy

Netrápte sa výberom darčeka, ktorý nemusí potešiť. S našimi darčekovými poukážkami určite trafíte do čierneho. Je možné využiť ich na celý náš sortiment, a tak si vaši blízki budú môcť sami vybrať svoj ecoprodukt pre radosť či praktické využitie.

Darček pre muža 

Nič nechce, nič nepotrebuje a všetko už má? My však máme niečo, čím ho zaručene potešíte. Vybrali sme pre vás netradičné darčeky pre mužov, ktoré nezapadnú prachom.

Pre autíčkarov

Napadlo vás niekedy darovať mu napríklad solárnu nabíjačku autobatérií? Je to jednoznačne netradičný darček, ktorému sa však potešia všetci autíčkari. Nabíjačka sa postará o správne nabitie batérií, vďaka čomu váš milovník áut nikdy neostane v štichu. Sama nabíjačka sa nabíja pomocou solárneho panelu, a tak si energiu tvorí prakticky sama.

Pre outdoorových nadšencov a mužov, ktorí pracujú vonku

Kompaktnejšou nabíjačkou, ktorá nabije akékoľvek mobilné zariadenie či menší spotrebič, je praktická solárna nabíjačka. Funguje kdekoľvek a kedykoľvek a nemíňa pritom žiadnu elektrickú energiu. Je úsporná, praktická a veľmi šikovná. Využijú ju všetci outdooroví nadšenci, cestovatelia, študenti či muži, ktorí pracujú vonku.

Takíto muži sa určite potešia aj nášmu tretiemu tipu na darček – vyhrievanému oblečeniu. Využije ho každý muž, ktorý sa v zime často pohybuje vonku. Spomedzi všetkých kúskov oblečenia mu môžete darovať napríklad vyhrievané ponožky, vyhrievanú bundu či dokonca vyhrievané rukavice, ktoré ocenia aj motorkári či štvorkolkári. Taktéto oblečenie je vhodné na bežné nosenie, no aj na využitie počas outdoorových športových aktivít.

Darček pre ženu 

Vyznávate praktické darčeky? Potom ste na správnej adrese. Ak jej už nechcete opäť kupovať kozmetiku či dekorácie do bytu, stavte na náš tip: Darujte jej ponožky. Zdá sa vám to nudné? Ponožky, ktoré máme na mysli, majú špeciálnu funkciu vyhrievania, a tak ju konečne zbavia ľadových nôh. Vyhrievané ponožky si môže obuť do lyžiarok, turistických topánok na hory, no aj do elegantných čižmičiek do mesta, a tak nepochybujeme, že ich v zime využije a poteší sa im.

Pre ženu – záhradkárku sme spomedzi všetkých praktických pomocníkov vybrali ten najkrajší. Solárna lampa TrueFlame má taký realistický efekt horiaceho ohňa, až nebudete chcieť veriť, že ide iba o optický klam. Lampa je vysoko kvalitná, odolá voči rôznym poveternostným podmienkam a v záhrade navodí až mrazivú magickú atmosféru. Tento darček poteší najmä tie ženy, ktoré si rady zveľaďujú svoj domov a starajú sa o záhradu.

Pokiaľ by ste predsa len chceli staviť na klasiku a darovať jej kozmetiku, máme pre vás skutočné dary prírody. Čisto prírodná kozmetika je k pokožke jemnejšia a šetrnejšia, než tá chemická. Pripravte jej pod stromček napríklad voňavý balíček z prírodného mydla a vrecúška do kúpeľa, vďaka ktorým si bude môcť vychutnať zaslúžený oddych a zabudnúť na starosti bežného dňa.

Darček pre deti 

Bez detskej radosti by Vianoce neboli Vianocami. Potešte preto svoje dieťa zaujímavým darčekom, z ktorého sa bude tešiť po celý rok. My máme pre vás pripravené zaujímavé hračky na alternatívne zdroje energie, ktoré deti nielen zabavia, no niečomu novému aj priučia.

Veľmi obľúbenými hračkami sú solárne stavebnice, ktoré po vystavení slnečnému žiareniu ožívajú. Najprv ich deti musia poskladať, a potom s nimi môžu zažívať všelijaké dobrodružstvá. Fungujú skutočne len na slnečnú energiu, a tak nepotrebujú žiadne baterky ani palivo.

Nevšednou hračkou je aj autíčko, ktoré je poháňané slanou vodou. Nepotrebuje žiadne iné batérie, stačí, aby ste s deťmi pripravili soľný roztok a autíčko bude jazdiť skutočne ako z vody. Zaujímavou hračkou je taktiež magnetický vláčik, ktorý vyzerá, akoby lietal. Vďaka magnetickej energii sa totiž pohybuje tesne nad traťou, a tak sa pri prvom spustení určite nevyhnete udiveným tváram vašich detí.

Vďaka týmto hračkám vaše deti spoznajú alternatívne zdroje energie. Ukážu im, ako môže byť pre človeka užitočné slnko a taktiež ich hravou a nenásilnou formou priučia rôznym fyzikálnym zákonom. Sú to edukačné hračky, s ktorými však môžu zažiť kopec zábavy.

Darček pre študenta 

Každý študent sa vo svojom uponáhľanom a rýchlom študentskom živote ocitol s vybitým telefónom či notebookom. Aj vášmu študentovi sa to deje vždy len vtedy, kedy sa má učiť, alebo keď vám má konečne zavolať? Darujte mu teda solárnu nabíjačku, s ktorom si bude môcť svoje zariadenia dobiť kedykoľvek a kdekoľvek. Využiteľné sú aj pri cestovaní, vďaka čomu sa váš génius ani počas cestovania na internát neocitne odtrhnutý od siete.

Na podobnom princípe funguje aj solárny batoh. Batoh dokáže zariadenie nabíjať priamo počas cesty do školy, a tak je ideálny pre každého študenta, ktorý v škole často využíva notebook či tablet.

Darček pre turistu 

Pre turistu neexistuje nič krajšie, ako si nerušene užívať čerstvý vzduch a majestátnosť okolitých hôr. Pri dobrodružných výpravách však vždy na prvom mieste stojí bezpečnosť a komfort. Aj preto je naším tipom číslo 1 na darček pre turistu spoľahlivá solárna nabíjačka, vďaka ktorej si telefón či navigáciu nabije kdekoľvek a kedykoľvek. Veľmi praktický je aj solárny batoh so zabudovaným solárnym panelom, ktorý dokáže nabíjať zariadenia aj počas tých najnáročnejších výstupov. Váš turista tak bude vždy v kontakte so svetom a v prípade núdze sa bude môcť pohotovo spojiť s pomocou.

Ak máte doma turistu, ktorý sa do hôr rád vydáva aj v zimných mesiacoch, môžete ho s našou pomocou ochrániť pred chladom. Vyhrievané oblečenie je totiž skvelé pre každého, kto v zime vonku trávi veľa času. Turistom sa zídu najmä kvalitné vyhrievané rukavice. Konečne im nebudú mrznúť ruky a naplno si tak užijú každú zimnú turistiku.

Darček pre rybára 

Zanietený rybár sa určite najviac poteší darčeku, vďaka ktorému bude pre neho rybačka ešte väčším pôžitkom. Zaručene ho potešíte, ak mu podarujete napríklad stabilné solárne svetlo, vďaka ktorému bude na udice vidieť po celú noc. Svetlo sa nabíja pomocou solárneho panelu a nepotrebuje pripojenie do elektrickej siete. Je teda možné dobiť ho na priamom slnku ešte pred zotmením.

Dlhé čakanie na úlovok si môže váš rybár spríjemňovať počúvaním multifunkčného solárneho a dynamo rádia, ktoré nepotrebuje žiadne batérie. Aby si však mohol svoj úlovok aj náležite užiť, máme pre neho pripravený prenosný gril, ktorý sa rozpáli do 5 minút. Akonáhle teda vytiahne rybu z háčika, môže si ju čerstvú pripraviť ešte priamo na rybačke.

Darček pre poľovníka 

S našimi darčekmi spravíte radosť každému poľovníkovi. Pre mrazivé jesenné poľovačky máme pre neho prichystané vyhrievané vložky do topánok, ktoré ho zahrejú aj počas veľkých mrazov. Dajú sa prispôsobiť presne podľa typu topánky, takže sa bude vždy cítiť pohodlne. Sú navyše ovládané na diaľkové ovládanie, a tak si bude môcť sám zvoliť intenzitu vyhrievania.

V zimných mesiacoch, kedy na lesy skôr dopadá tma, využije poľovník aj vodotesnú dynamo baterku, s ktorou si bude môcť vždy posvietiť na cestu. Pre dlhý pobyt v lesoch sa každému poľovníkovi zíde aj solárna nabíjačka, vďaka ktorej si bude mať možnosť dobiť akékoľvek
zariadenie napríklad aj priamo na posede.

Darček do záhrady 

Čomu by sa pod stromčekom potešil nadšený záhradkár? Náradia má už určite dosť a sadenice si najradšej vyberá sám. Poďme mu preto spolu nájsť darček, ktorý mu ušetrí čas aj peniaze a získa vďaka nemu viac priestoru na zveľaďovanie záhradky.

Automatické solárne zavlažovanie ušetrí čas

Naším horúcim tipom na darček je automatické solárne zavlažovanie. Obsahuje kompletný zavlažovací systém s čerpadlom, solárnym panelom a riadením. Nepotrebuje pripojenie do elektriny a využíva až o 90 % menej vody ako hadica, napriek čomu ale rastliny skvelo zaleje. Je to ekologický, efektívny a automatický systém, ktorý ušetrí vášmu záhradkárovi kopu času so zalievaním.

Svietidlo s pohybovým senzorom poslúži aj ako bezpečnostný prvok 

Praktickým darčekom pre záhradkára je aj spoľahlivé solárne svietidlo s pohybovým senzorom. Nepotrebuje pripojenie do elektriny, a tak ho môže umiestniť prakticky kdekoľvek. Poslúži samotnému záhradkárovi, no zároveň funguje aj ako bezpečnostný prvok. Vďaka senzoru pohybu totiž môže v noci vyplašiť neželaných návštevníkov a ochrániť tak záhradu pred hladnou zverou.

Solárna reťaz vytvorí atmosféru

Pokiaľ si váš záhradkár rád zveľaďuje prostredie v okolí záhradky, máme pre neho aj jeden darček pre vytvorenie kúzelnej atmosféry. Solárna reťaz Elan skvelo dotvorí exteriér a vytvorí príjemné atmosférické svetlo. Reťaz sa nabíja sama prostredníctvom solárnej energie, a tak je úplne nezávislá od elektrickej energie.

Solárne hračky 

Solárne hračky sú zaujímavé tým, že fungujú aj bez použitia batérií či iného paliva. Hravou formou ukazujú, ako môže slnečné žiarenie poskytnúť energiu prakticky zadarmo. Slnko znázorňujú ako ekologický a nenákladný zdroj energie.

Sú to inovatívne hračky, vhodné pre deti, no aj pre dospelých, v ktorých celý život drieme kus dieťaťa. Hračky sú balené formou stavebnice, ktorú deti musia najprv postaviť a až potom sa s nimi môžu hrať. Pri samotnej hre sa deti a dospelí učia o solárnej energii, jej ekologickom fungovaní a nevyčerpateľnosti. Solárne hračky sú teda skvelými darčekmi s pridanou hodnotou, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale aj niečo naučia.

 

Tovar v kategorií
 
Výrobca -
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 271123456>>

Nepotrebujete tlak vody, žiadne elektrické prípojky. Ušetríte 90% vody oproti klasickému zavlažovaniu. Iba sa uistite, že máte dostatok vody v rezervoári a o zvyšok sa postará solárne zavlažovanie. Táto solárna zavlažovacia súprava je ideálne pre malé až stredne veľké záhrady, skleníky, balk...

139,99€ 119,99 €
ks
Na sklade: 47 ks

Skladateľná vodeodolná solárna nabíjačka Allpowers s výkonom 21W a USB výstupom pre nabíjanie telefónu, alebo iných zariadení.

89,99€ 74,99 €
ks
Na objednávku: do 7-12 dní

Kompletný solárny systém pre nabíjanie 12V akumulátorov s maximálnym nabíjacím výkonom 10W (0,56A).

54,99 €
ks
Na sklade: 6 ks

Nádherná dizajnová záhradná lampa s realistickým efektom mihotavého ohňa. 96 LED vytvára efekt horiaceho plameňa. Po zotmení vydrží svietiť až 10 hodín. Lampa je vyrobená z vysokokvalitného tvrdeného plastu a vďaka solárnemu napájaniu, nepotrebuje žiadne káble a jednoducho sa inštaluje. Sta...

29,99€ 24,99 €
ks
Na sklade: 53 ks

Nepotrebujete tlak vody, žiadne elektrické prípojky. Ušetríte 90% vody oproti klasickému zavlažovaniu. Iba sa uistite, že máte dostatok vody v rezervoári a o zvyšok sa postará solárne zavlažovanie.

89,99 €
ks
Na sklade: 3 ks

Výkonné prevzdušňovanie jazierka. Sada obsahuje 10W solárny modul, 5 bublinkovačov, 3m hadica na každom bublinkovači. Tým je zaručené prevzdušňovanie jazierka na viacerých miestach.

89,99 €
ks
Na sklade: 6 ks

Mosquito je LED osvetlenie napájané externým solárnym panelom. Obsahuje navyše integrovaný elektrický lapač komárov.

34,99€ 25,99 €
ks
Na sklade: 8 ks

Vonkajšia časť nepotrebuje žiadne napájanie, energia na odoslanie signálu sa vytvorí dynamom (stlačením tlačidla na zazvonenie). Vnútorná časť sa zapojí do siete 230V AC.

27,49 €
ks
Na sklade: 5 ks

Ferret od spoločnosti POWERplus je solárna prenosná lampa, ktorá môže byť použitá ako stolové, prenosné alebo stĺpové záhradné svietidlo.

8,99€ 6,49 €
ks
Na sklade: 11 ks

Solárne dizajnové svetlo Kodiak sa automaticky rozsvieti pri každom vašom kroku. Toto svietidlo je ideálne pre inštalácie, kde nie je možné zaviesť klasické svietidlá napájané elektrickou sieťou.

29,99 €
ks
Na objednávku: do 3-5 dní

Plávajúca fontána s veľmi jednoduchou inštaláciou. Stačí položiť na vodnú plochu záhradného rybníka alebo jazierka. Produkt je dodávaný vrátane 4 rôznych trysiek.

39,99 €
ks
Na sklade: 7 ks

Úsporná sprchová hlavica značky EcoSavers® je ideálna pre vašu kúpeľňu s elegantným a moderným dizajnom. Vďaka úspornej hlavici ecosavers môžete pri sprchovaní ušetriť až 70% vody. Okrem úspory vody ušetríte aj veľa energie, pretože je tak nutné ohriať menší objem vody. Začnite šetriť...

14,99 €
ks
Na sklade: 28 ks

Tieto nádherné solárne svetlá London Mini rozžiaria každú záhradu, chodník či terasu.

39,99 €
bal.
Na sklade: 29 bal.

Vysokokvalitný monokryštalický fotovoltaický panel. Ideálny pre montáž na člnoch, v kempe, záhrade, pri zabezpečovaní systémov, značenia atp.

119,99 €
ks
Na sklade: 3 ks

Toto solárne dlaždicové osvetlenie ponúka bezkonkurenčný výkon a kvalitu konštrukcie vzhľadom na jeho cenu. K tomu všetkému vám poskytne mnoho rokov bezproblémového používania.

34,99 €
bal.
Na sklade: 21 bal.

Cricket je solárne osvetlenie v tvare okruhliaka. Ideálne sa hodí do záhrady alebo na príjazdové cesty pred garáž. Vyzerá ako naozajstný kameň

6,99€ 4,99 €
ks
Na objednávku: do 5 dní

Panther od spoločnosti POWERplus je multifunkčné zariadenie 5 v 1. Rádio Panther môže byť nabíjané dynamo kľukou, slnečnou energiou alebo USB káblom.

41,99€ 31,99 €
ks
Na sklade: 3 ks

Vďaka veľmi malým rozmerom môžete nosiť tento powerbank aj vo vrecku.

19,90€ 15,90 €
ks
Na sklade: 1 ks

Vysoký výkon v kompaktnom prevedení. To je Salamander od firmy PowerPlus®. Salamander kombinuje vysoký výkon 3W, LED svietidlo a 2,400 mAh powerbank.

24,99€ 17,99 €
ks
Na sklade: 4 ks

Dekorácia vhodná pre záhradu, záhradný stôl, parapetu spálni alebo do slnečnej záhrady.

19,99€ 14,99 €
ks
Na sklade: 3 ks

So solárnym rádiom Crow nepotrebujete k jeho prevádzke žiadne batérie. Napájanie rádia je možné viacerými spôsobmi ako napríklad slnečnou energiou za pomoci externého solárneho panela alebo USB. Prehráva aj MP3 z microSD karty alebo USB kľúča.

44,99€ 32,99 €
ks
Na objednávku: do 5 dní

Odpudzuje kuny od auta, garáží a pod. ostrými, vysokými tónmi okolo 23kHz, ktoré nie sú počuteľné ľudským uchom. Pôsobí v rozsahu 100m2 na otvorenom priestranstve.

39,99 €
ks
Na sklade: 5 ks

Solárna skladateľná nabíjačka X-Dragon s výkonom až 40W s USB a DC výstupom. S touto nabíjačkou nabijete telefón, tablet a dokonca aj batérie.

129,90 €
ks
Na objednávku: do 7-12 dní

Rozširujúca sada s 12 odkvapkávačmi pre systémy SOL.

29,90€ 24,90 €
ks
Na sklade: 9 ks

Elegantný dizajn, hlavne v spojení s tmavo hnedým ratanovým nábytkom na záhrade alebo na terase.

19,99 €
ks
Na sklade: 5 ks

Vysokokvalitný monokryštalický fotovoltaický panel. Ideálný pre montáž na člnoch, v kemmpe, v záhradkárskej kolónií, pri zabezpečení systémov, značenia.

49,99€ 32,99 €
ks
Na sklade: 4 ks

Toto solárne bodové osvetlenie má výkonný 1,4W solárny panel, ktorý počas dňa nabíja vysoko kapacitné batérie. V noci sa osvetlenie automaticky rozsvieti, následne sa pri svitaní automaticky vypne.

45,99€ 35,99 €
ks
Na objednávku: do 3-5 dní

Bezdrôtové solárne LED osvetlenie na stenu s pohybovým senzorom Eco Wedge SS9849 sa rozsvieti na 25 sekúnd zakaždým ako zaznamená pohyb. Ideálne pre osvetlenie vchodov a príjazdových ciest.

29,99€ 17,99 €
ks
Na sklade: 20 ks

Obohatenie pri každom vstupe. Solárne osvetlenie čísla domu Wave je možné ľahko použiť s priloženými číslami a písmenami.

39,99 €
ks
Na sklade: 1 ks

Solárne závesné osvetlenie, sada 3 jasných sklenených guličiek z dizajnom rozbitého skla.

14,99 €
sada
Na sklade: 4 sada

Solárna stĺpiková lampa v medenom dizajne je romantický pútač v záhrade alebo na terase. S teplým bielym svetlom, svetlo šíri romantickú náladu.

29,99 €
ks
Na sklade: 1 ks

Závesná dizajnová lampa Caged Lightbulb je lampa vhodná do každej záhrady. Teplá biela LED dióda a moderný elegantný dizajn vytvárajú z tohto svietidla mimoriadny doplnok.

12,99 €
ks
Na sklade: 8 ks
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 271123456>>

 
Ecoprodukt na Facebooku