Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 9:00 do 16:00.
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.Vrátenie tovaru do 30 dní.Ecoprodukt.sk - Shop roku 2019.Facebook ecoprodukt.Essential SSL

 

Ďakujeme za váš záujem, čo najskôr vás budeme telefonicky kontaktovať

Dotácie - Zelená domácnostiam všeobecne 

 

Finančný príspevok na inštaláciu zariadenia/zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach je poskytovaný z finančných prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu SR, prostredníctvom Operačného programu Kvalita životného prostredia v rámci národného projektu Zelená domácnostiam II v súlade so Všeobecnými podmienkami projektu zverejnenými na internetovej stránke zelenadomacnostiam.sk. ECO PRODUKT s.r.o.  je zapísaný v zozname oprávnených zhotoviteľov v zmysle Všeobecných podmienok národného projektu Zelená domácnostiam II.

  Všeobecne

V rámci projektu Zelená domácnostiam majú domácnosti nárok získať finančný príspevok na fotovoltickú elektráreň s výkonom do 10 kW.

  Zelená domácnostiam 2020

Najznačnejším rozdielom voči minulým rokom je ukončenie priority na systémy s akumuláciou v batériách.

Tým pádom sa dostávajú do popredia opäť aj sieťové (On-Grid) elektrárne a elektrárne na FV ohrev vody.

  Bezplatná konzultácia


Ing. Samuel Kopčanský
0910 433 777
samuel.kopcansky@ecoprodukt.sk


  Výška podpory

Finančný príspevok na panely dosahuje 1500 € pri použití 10 panelov s výkonom 300 Wp.


Ponuka riešení

Prezrite si našu ponuku solárnych systémov: fotovoltický ohrev vody, sieťové (on-grid) elektrárne, hybridné elektrárneGridFree elektrárne. Ak máte záujem o dotáciu, tak nás kontaktujte a vypracujeme Vám elektráreň na mieru.


Hybridná
elektráreň


Ideálna voľba ak chcete spotrebovať vyrobenú energiu primárne ráno, poobede a v noci.


Elektráreň na FV ohrev vody


Vhodné riešenie ak chcete znížiť účty za ohrev vody. Vhodné ak máte bojler s elektrickou špirálou.


Sieťová/On-Grid elektráreň


Elektráreň najvhodnejšia ak spotrebovávate dostatok energie počas dňa keď svieti Slnko. 

  Podmienky podpory

Ak máte záujem o ujasnenie, či máte nárok na podporu, pokojne nás kontaktujte. Subjekty, ktoré sú oprávnené požiadať o poskytnutie príspevku:

Na inštaláciu fotovoltických panelov v rodinnom dome

Fyzická osoba, ktorá je vlastníkom rodinného domu

Fyzické osoby, ktoré sú bezpodielovými spoluvlastníkmi rodinného domu

Fyzická osoba alebo fyzické osoby, ktoré sú podielovými spoluvlastníkmi rodinného domu a ktorí sú oprávnení rozhodovať o hospodárení so spoločnou vecou podľa väčšiny ich podielov pričom na všetky kategórie vlastníkov a spoluvlastníkov sa vzťahujú aj tieto pravidlá: 
a) Rodinný dom nesmie byť vo vlastníctve ani spoluvlastníctve právnickej osoby, rodinný dom nesmie byť vedený v obchodnom majetku akéhokoľvek podnikateľského subjektu

b) O nákladoch spojených s užívaním rodinného domu týkajúcich sa dodávanej energie v rozsahu väčšom ako je 15% celkových nákladov týkajúcich sa dodávanej energie pre rodinný dom sa nesmie účtovať v účtovníctve akéhokoľvek podnikateľského subjektu alebo subjektov alebo iného subjektu alebo subjektov, ktoré vykonávajú hospodársku činnosť (vrátane neziskových organizácii vykonávajúcich hospodársku činnosť a obdobných subjektov),

c) Rodinný dom alebo jeho časť väčšia ako 15% podlahovej plochy v súčte za všetky poschodia nesmie byť prenajatý alebo inak prenechaný do užívania podnikateľskému subjektu alebo subjektom alebo inému subjektu alebo subjektom, ktoré vykonávajú hospodársku činnosť (vrátane neziskových organizácií vykonávajúcich hospodársku činnosť a obdobných subjektov),

d) Rodinný dom alebo jeho časť môže byť prenajatý inej fyzickej osobe alebo fyzickým osobám za účelom bývania iba vtedy, ak z hľadiska vlastníka rodinného domu nejde o súčasť jeho podnikania, neprenajíma viac nehnuteľností ako tento rodinný dom alebo jeho časť.Pár jednoduchých krokov, ako získať dotáciu


1. krok
Kontaktovať odborníka


Kontaktujte nás prekonzultujeme vašu situáciu z technického aj finančného hľadiska a odporučíme ideálne riešenie a výšku dotácie. Odporučíme takisto formu realizácie, aby ste neprišli ani o jedno euro a naplno vyčerpali dotáciu. Dotácia je totiž uplatňovaná z fakturácie zhotoviteľa.


2. krok
Výber konkrétnej elektrárne


Po konzultácií budete mať v možnostiach jasno. Pri stanovení Vašich potrieb vyberieme najlepšie riešenie a dohodneme sa na cene. Finančnú záťaž za poukážku preberáme namiesto Vás my.

 


3. krok
Žiadosť o poukážku od energetickej agentúry


Poukážka má platnosť 30 dní a tak je dôležité ju doručiť zhotoviteľovi, ktorý ju následne registruje v SIEA, aby ju mal v stanovenom období 3 mesiace preplatenú. Na proces je nutné nachystaný list vlastníctva, resp. iné katastrálne dokumenty.


4. krok
Termín realizácie a inštalácia


Po ukončení všetkých legislatívnych povinností a udelení dotácie sa dohodneme na presnom termíne realizácie. Následne nainštalujeme a spustíme Vašu elektráreň.


V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať a nezáväzne konzultovať Vaše riešenie.
 


Prečo sa rozhodnúť práve pre naše systémy a realizáciu projektu?

  • Odbornosť, skúsenosti a kvalitné komponenty
  • Výhodná cena montáže a komponentov
  • Návrh a riešenia systémov pre štandardné aj atypické situácie


Bezplatná nezáväzná konzultácia 

Pre bezplatnú nezáväznú konzultáciu na získanie dotácie prosím kontaktujte nášho odborníka


Ing. Samuel Kopčanský
0910 433 777
samuel.kopcansky@ecoprodukt.sk

Bezplatná nezáväzná konzultácia

 

Aj napriek dotácií nemáte dostatok finančných prostriedkov na realizáciu fotovoltaickej elektrárne?

S nami môžete mať fotovoltaický systém na splátky!

Ak máte záujem o realizáciu fotovoltického systému na splátky, neváhajte nás kontakovať na tel. čísle 0918 623 931 alebo 0910 433 777.

Všetko jednoducho a rýchlo vyriešime za Vás bez zbytočného papierovania a čakania. Nákup na splátky je realizovaný prostredníctvom spoločnosti Quatro so sídlom Všeobecná úverová banka, a.s. Mlynské nivy 1, 829 90 Bratislava 25.  Každá takáto žiadosť bude individuálne posúdená. Spoločnosť Quatro – so sídlom Všeobecná úverová banka, a.s. Mlynské nivy 1, 829 90 Bratislava 25 si vyhradzuje právo zamietnuť takúto žiadosť.


Referencie


Bezplatná nezáväzná konzultácia 

Pre bezplatnú nezáväznú konzultáciu na získanie dotácie prosím kontaktujte nášho odborníka


Ing. Samuel Kopčanský
0910 433 777
samuel.kopcansky@ecoprodukt.sk

Bezplatná nezáväzná konzultácia
 
 

 

 

 

 
 

 

 
Ecoprodukt na Facebooku