Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 9:00 do 16:00.
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.Vrátenie tovaru do 30 dní.Ecoprodukt.sk - Shop roku 2019.Facebook ecoprodukt.Essential SSL

Menštruačný kalíšok

Žene, ktorá sa s trpezlivosťou naučí používať menštruačný kalíšok sa zjednoduší každý jeden deň v období jej menštruácie.

Nemusíte si lámať hlavu s kupovaním vložiek a tampónov, ktoré sú chemicky bielené a tým môžu spôsobovať nevysvetliteľné ženské problémy.
Počiatočná investícia pri zakúpení kalíšku sa možno zdá vyššia, avšak tá sa Vám niekoľkonásobne vráti v podobe jeho dlhej životnosti (aj niekoľko rokov).
V konečnom dôsledku zmenšíte množstvo odpadu, ktoré každomesačne vyprodukujete používaním vložiek a tampónov.

Ako postupovať pri voľbe veľkosti? 

Pri voľbe veľkosti sa prosím riaďte paramentrami v popise produktov, avšak z vlastnej skúsenosti sú rozdiely týchto dvoch kalíškov veľmi malé. Väčší kalíšok ma väčšiu pružnosť a ľahšie sa rozvinie po zavedení aj ženám pred pôrodom. 

Pýtate sa čo s kalíškom v práci, ako ho ošetrovať?

Niekoré ženy nie sú nútené kalíšok vyberať celý deň. Tie, ktoré to potrebujú, tak môžu urobiť aj v práci za pomoci malej fľašky s čistou vodou (v prípade, ak nemáte k dispozícii umývadlo). Na ošetrenie je k dispozícií špeciálny čistiaci prášok, v ktorom kalíšok vždy pred a po menštruačnom cykle vyvaríte v dostatočnom množstve vody. Počas cyklu ho nie je potrebné vyvárať, stačí ho umývať v čistej vode, avšak ak zvážite, že je to potrebné môžete tak urobiť. 

V prípade ďaľších otázok neváhajte kontaktovať p. Nikolu Mendelovú - 0949 070 371. 

Tovar v kategorií
 
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 0
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 0

 
Ecoprodukt na Facebooku