Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 9:00 do 16:00.
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.Vrátenie tovaru do 30 dní.Ecoprodukt.sk - Shop roku 2019.Facebook ecoprodukt.Essential SSL

 

Solárne podlahové osvetlenie

Solárne podlahové osvetlenie je vhodným doplnkom do dlažby, alebo na okraj chodníka. Môže slúžiť nielen ako dekorácia, ale dokáže aj rozjasniť príjazdovú cestu či chodník vo vašom dvore. Vy tak môžete získať lepší prehľad pri parkovaní po zotmení.

  Na čo sa zamerať?

 Odolnosť voči prejazdu autom- jeden z hlavných parametrov, na ktorý netreba zabúdať. Je potrebné zvážiť, či osvetlenie v dlažbe bude zaťažované väčšou váhou, napr. autom. Jediné podlahové osvetlenie, ktoré znesie váhu vozidla je: Solárne dlaždicové osvetlenie Paverlight.

  Umiestnenie solárneho panela


a) Osvetlenie so zabudovaným solárnym panelom – tento typ voľte v prípade, že osvetlenie budete môcť umiestniť na južnú stranu, kde bude dopadať najviac slnečných lúčov (napr. Paverlight )


b) Osvetlenie s externým solárnym panelom – tento typ môžete zvoliť, keď osvetlenie potrebujete mať na mieste, ktoré nie je vhodné pre umiestnenie solárneho panela. Solárny panel následne umiestnite na slnečné miesto. (napr. Edinburg – studená biela, Edinburg – teplá biela)

  Tvar svetla

  • a) Obdĺžnikové-dlaždicové osvetlenie – najideálnejšie osvetlenie do zámkovej dlažby. Napr. Paverlight
  • b) Štvorcové podlahové osvetlenie – osvetlenie štvorcového tvaru napr. SolarCentre SS7543
  • c) Okrúhle podlahové osvetlenie – osvetlenie okrúhleho tvaru napr. SolarCentre SS7542

  Farba vyžarujúceho svetla

  • a) Studená biela – pôsobí moderne a výrazne.
  • b) Teplá biela – pôsobí upokojujúco a dáva pocit komfortu.
     

Solárne podlahové osvetlenie

Zobraziť ponuku
 

 
Ecoprodukt na Facebooku