Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 9:00 do 16:00.
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.Vrátenie tovaru do 30 dní.Ecoprodukt.sk - Shop roku 2019.Facebook ecoprodukt.Essential SSL

 

Ako vybrať vyhrievané oblečenie

Elektricky vyhrievané oblečenie by nemalo chýbať každému zimomravému lyžiarovi či turistovi, rybárovi či poľovníkovi. Vyberte si vyhrievané vložky do topánok, vyhrievané rukavice, vyhrievané ponožky, vyhrievané oblečenie, vyhrievaný koberec, vyhrievané lyžiarske rukavice, elektricky vyhrievané oblečenie, vyhrievanie do lyžiarok na nabíjateľné zdroje, alebo zdroje na baterky....

 

  Ako fungujú vyhrievané odevy?

Vyhrievané oblečenie obsahujú uhlíkové vlákna, ktoré poskytujú ohrev na báze infračervených vĺn. Okrem toho, že vás infračervené vlny zahrejú, zlepšujú zároveň aj prekrvenie organizmu. 

  Vyhrievané oblečenie

Ak vás trápia studené časti tela, existuje praktické riešenie. V kategórií vyhrievané oblečenie nájdete množstvo vyhrievaných doplnkov od hlavy až po päty.

  Čím sú napájané vyhrievané doplnky?

Zabudovaná batéria - batéria je kompaktná a môže byť umiestnená v pripravenom nenápadnom vrecku. Batériu je možné jednoducho odpojiť od vyhrievaných vláken a nabiť dodávanou nabíjačkou. 
V prípade, že si vyberiete vyhrievané doplnky s batériou, nie je možné použiť svoju batériu alebo powerbanku.

  Zabudovanú batériu obsahujú produkty

 

  Powerbanka

powerbanka ale nebýva v balení. Je možné použiť akúkoľvek powerbanku s 5V USB výstupom, ktorú je potrebné si ešte prikúpiť. Pri výbere vhodnej powerbanky, treba dbať aj na jej rozmery. Veľkú powerbanku môže byť problém umiestniť do pripraveného vrecka.

Výhodou tohto riešenia je, že môžete mať pri sebe náhradnú powerbanku, ktorú vymeníte v prípade, že sa vybije aktuálne pripojená powerbanka. 

  Napájanie zo siete 230V AC

Produkty obsahujú štandardný kábel pre zapojenie do siete elektrickej energie

Produkty:

  Napájanie 12V DC

Produkty pripravené pre zdroj napájania 12V. Zakončenie je cigaretovým konektorom pre pripojenie do 12V siete vozidla. 

Produkty:

 

 
Ecoprodukt na Facebooku