Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 9:00 do 16:00.
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.Vrátenie tovaru do 30 dní.Ecoprodukt.sk - Shop roku 2019.Facebook ecoprodukt.Essential SSL

Automatické zavlažovacie systémy

Pravidelné zavlažovanie je skvelý spôsob, ako dosiahnuť, že vaše rastliny vo vyvýšenom záhone, kvetináčoch, záhradnom políčku, alebo skleníku budú dávať čo najlepšiu úrodu. Zavlažovacie systémy na solárny pohon sú najjednoduchší spôsob, ako automaticky dodať vodu zo zbernej nádoby, či suda k rastlinke.

Solárne automatické zavlažovače dodávajú vlahu priamo tam, kde je to potrebné a dostatočne pomaly, aby nasiakla dovnútra ku koreňom. Automatická závlaha nepotrebuje žiadne drôty, záhradné hadice ani krhlu. Jednoducho sa inštaluje a a pracuje automaticky s minimálnou obsluhou. Ideálne riešnie v prípade odchodu na dovolenku, alebo pracovnej vyťaženosti, kedy nie je čas na pravidelné zalievanie rastlín na zíhradke, či kvetov.

Prieskum medzi obyvateľmizistil, že viac ako 70% ľudí uvádza úsporu vody ako kľúčovú prioritu, pričom 30% hovorí, že sa im nepáči úloha zavlažovať záhradu. Naše automatické systomy na zavlažovanie Irrigatia využívajú až o 90% menej vody ako hadica a kvôli unikátnej automatickej technike na slnečnú energiu sa nestráca ani kvapka vody nazmar.

Hlavné výhody solárneho zavlažovania
 

solárny pohon iba na slnečnú energiu
 
• čím viac slnka, tým viac vody - vody každé 3 hodiny
 
šetrí rastliny v dôsledku sucha a vody, keď ste na dovolenke
 
automatické zavlažovanie
 
• vodné kvapky až do výšky 5 m od zdroja vody
 
používa až o 90% menej vody ako hadica
 
• jednoduché, ekologické, efektívne

 

4. kroky pre prosperujúce rastliny

1. vložte vstupný filter a snímač hladiny vody do zdroja vody

2. pripojte k regulátoru, ktorý je umiestnený niekde na slnku v záhrade

3. pripojte výtokovú trubicu a odkvapkávače až k vašim rastlinám

4. zapnite a môžte ísť - vaše rastliny budú zavlažované automaticky

Galéria:

                                        

 

Vďaka solárnej energii môže byť voda a (tiež) doplnkové živiny čerpané priamo z vášho rezervoáru. Žiadne káble ani vodovodné

potrubie nie sú potrebné - systém pracuje úplne nezávisle na prívode elektrickej energie alebo vody - už žiadne nosenie ťažkých krhiel!

 

                                                              

 
Ecoprodukt na Facebooku