Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.heureka.sk - Recenzie ecoprodukt.skBiano-sk.Tento e-shop je certifikovaný.Facebook ecoprodukt.Najnakup ecoprodukt.Essential SSL


Spoločnosť Ecoprodukt

  S čím vám pomôžeme

Už od roku 2010 sa pohybujeme vo svete inovatívnych technológii, ktoré riešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - off grid. Našim cieľom je pomáhať šetriť energiu, pretože ako prax ukazuje úspora nevyrobenej energie je ešte efektívejšia, ako vyrobená energia. Sme odborníci na slnečnú energiu, čiže fotovoltiku a off grid. To znamená, že pomáhame ľuďom napájať a dobíjať mobil, notebook, fotoaparát, žiarovky, chladničku, ohradník, čerpadlo, kamery, wifi router a ďalšie spotrebiče pre zaistenie komfortu mimo elektrickej siete.

  Naša špecializácia fotovoltika a off grid

Off grid je samostatná disciplína. Každé riešenie je autonómne a individuálne navrhnuté pre konkrétnu situáciu u klienta. To si vyžaduje aby sme solárne komponenty dobre poznali, testovali a vylepšovali. Neodmysliteľnou súčasťou sú každoročné návštevy školení, workshopov a konferencí za účelom vzdelávania sa a sledovania aktuálnych trendov. Pravidelne publikujeme články a recenzie a prinášame tipy a inšpirácie pre ľudí, ktorý chcú žiť čiastočne, alebo úplne nezávisle na inžinierskych sieťach.

  Solárne technológie, ktoré máme v sortimente

Na slovenský aj český trh prinášame technológie využívajúce alternatívne zdroje energie. Široká ponuka obsahuje aj solárne nabíjačky, solárne panely, solárne ostrovné systémy, solárne zavlažovacie systémy, solárne fontány, solárne svietidlá, solárne baterky a dokonca aj elektromobil a iné produkty pre rybárov, poľovníkov či turistov a v neposlednom rade záhradkárov . Rovnako ako využívanie obnoviteľných zdrojov energie sú pre nás dôležité aj bežné energie a ich efektívne využívanie. Preto prinášame radu produktov ktoré pomáhajú riešiť šetrenie vody,  šetrenie tepla, šetrenie elektrickej energie a celkovo ako ušetriť v domácnosti. Vďaka zdanlivo jednoduchým zariadeniam môžu zákazníci dosiahnuť veľké úspory a zároveň prispievať k dlhodobej udržateľnosti životného prostredia.
Spolupracujeme výhradne so zodpovednými dodávateľmi renomovaných značiek úspešných v Európe, často aj v celom svete. Jednotlivé produkty spĺňajú príslušné technické požiadavky, certifikácie bezpečnosti, recyklačné poplatky, environmentálne nezávadnosti, či energetickej efektivity. 
 

  Kto sú naši zákazníci?

Naše produkty a služby sú k dispozícii tak pre konečných spotrebiteľov, ako aj pre veľkoobchodné spolupráce
 

  Maloobchod - konečný spotrebitelia  

Pripravujeme riešenia a poradenstvo pre záhradkárov, chatárov, turistov, karavanistov, rybárov, poľovníkov, cestovateľov, ale v neposlednom rade aj ľuďom, ktorí sa snažia šetriť energiu v domácnosti či vo svojej firme. Využitie slnečnej energie je možné aplikovať kamkoľvek a to bez kopania, sekania a ďalších faktúr za energiu

  Veľkoobchod - ďalší predaj

Spolupracujeme so slovenskými a českými spoločnosťami so záujmom o rozšírenie špecializovaného portfólia produktov a služieb. Našimi veľkoobchodnými odberateľmi sú internetové obchody, kamenné predajne, či distribútori. Stať sa predajcom našich produktov je veľmi jednoduché. Škála našich produktov je veľmi široká, a preto je pravdepodobné že aj vy si u nás nájdete svoj budúci bestseller.
Ecoprodukt na Facebooku