Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Kategórie produktov
Den dopravy zdarma.Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.heureka.sk - Recenzie ecoprodukt.skBiano-sk.Tento e-shop je certifikovaný.Facebook ecoprodukt.Najnakup ecoprodukt.Essential SSL

Už viac ako 5 rokov hľadáme vo svete výrobcov a inovátorov. Dovážame produkty, ktoré riešia problém elektrického pripojenia alebo šetria energiu a vodu.

Poznáme Solárnu energiu. Vieme ako dobiť mobil a svetlo na cestách. Osvetlíme každý kút záhrady a domu. Dokážeme slnkom napájať čerpadlo a fontánu k jazierku. Včelárom pomáhame chrániť med, chovateľom strážiť statok, pestovateľom zavlažovať rastliny. Chatárom a off grid obyvateľom poskytujeme energiu tam, kde je to inak nemožné. Turistov a dobrodruhom poskytujeme elektrickú energiu na vzdialených expedíciách. Energiu slnka je možné previesť kamkoľvek a to bez kopania, sekania a ďalších faktúr za energiu.

Off grid je veda, každý systém je autonómne fungujúci a vyžaduje si aby sme ho dobre poznali, testovali a vylepšovali. Máme nato vlastnú dielňu. Navštevujeme školenia a konferencie. Publikujeme články a recenzie. Ponúkame tipy a inšpirácie pre ľudí, ktorý chcú žiť nezávislejšie. Robíme to najlepšie ako vieme, ale stále toho môžeme spraviť viac.

Zaoberáme sa distribúciou širšej škály ekologických výrobkov a produktov na šetrenie energie. Našimi produktami chceme prispievať k šíreniu enviromentálneho povedomia a starostlivosti o životné prostredie u slovenských a českých spotrebiteľov.

Na Slovenskom a Českom trhu zastupujeme značky renomovaných výrobcov, ktorých produkty sú overené spotrebiteľmi vo väčšine európskych štátov. V krajinách s vyšším záujmom o životné prostredie sú tieto produkty vítaným prínosom. 

O našich ZÁKAZNÍKOCH

Ponúkame spoluprácu slovenským a českým obchodom, firmám, a predajcom so záujmom o rozšírenie svojho portfólia produktov. Našimi odberateľmi sú internetové obchody, kamenné predajne, i ďalší distribútori. Stať sa predajcom našich produktov je veľmi jednoduché! Škála našich produktov je veľmi široká, a preto je pravdepodobné že aj vy si u nás nájdete niečo užitočné. Každý obchod či firma u nás nájde produkty vhodné pre rozšírenie ponuky produktov alebo len na vlastné použitie.

O našich PRODUKTOCH

Spolupracujeme výhradne so zodpovednými dodávateľmi renomovaných značiek úspešných vo svete. Jednotlivé produkty spĺňajú príslušné technické požiadavky, majú príslušné certifikácie bezpečnosti, environmentálnej nezávadnosti, či energetickej efektivity. Na česko-slovenský trh prinášame produkty využívajúce alternatívne zdroje energie. Široká ponuka obsahuje aj solárne nabíjačky, solárne tašky, dynamo lampáše a rádiá, hodiny na vodu, ekohračky a množstvo iných ekologických produktov. Rovnako ako využívanie obnoviteľných zdrojov energie sú pre nás dôležité aj bežné energie a ich efektívne využívanie. Preto prinášame radu produktov ktoré pomáhajú šetriť energie ako elektrina, plyn a voda. Vďaka naším jednoduchým zariadeniam môžu naši zákazníci dosiahnuť nemalé úspory a zároveň prispievať k ochrane životného prostredia. S našimi obchodnými partnermi vytvárame spoluprácu prospešnú pre obe strany tak ako aj pre tretiu stranu, ktorou je samotný spotrebiteľ. Dbáme na kvalitu služieb a produktov, ktoré pri predaji poskytujeme. Naše služby sa pri tom snažíme udržiavať jednoduché a kvalitné zároveň.

eshopakcelerator

 

Ecoprodukt na Facebooku