Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 9:00 do 16:00.
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.Vrátenie tovaru do 30 dní.Ecoprodukt.sk - Shop roku 2019.Facebook ecoprodukt.Essential SSL


Montáže solárnych panelov, elektrického vykurovania a ohrevu vody

Sme mladá, dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, zaoberajúca sa zariadeniami na získavanie energie z obnoviteľných zdrojov. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2008. Naše služby zahŕňajú návrh, predaj, montáž a servis solárnych systémov a elektrického vykurovania.

 

Výber vhodnej technológie je veľmi dôležitý, preto individuálne pristupujme ku každému klientovi. Máme bohaté skúsenosti v navrhovaní a v realizácií fotovoltaických systémov. Preto sa snažíme navrhovať systémy na mieru, aby neboli nadmieru výkonné a tým zaručiť zákazníkom kratšiu návratnosť vstupných nákladov.

Disponujeme dlhoročnou praxou a skúsenosťami v odbore elektro, čoho dôkazom sú získané certifikáty a osvedčenia. Neustále podstupujeme školenia so zámerom rozširovania našej odbornosti. 

  Kontaktná osoba


Ing. Samuel Kopčanský
0910 433 777
technik@ecoprodukt.sk
 Montáž fotovoltaických systémovSolárne systémy na domy

Solárne systémy vhodné pre použitie na rodinné domySolárne systémy na chaty

Ideálne solárne systémy pre použitie na chaty.Solárne systémy na karavany

Solárne systémy vhodné pre použitie na karavanySolárny ohrev vody fotovoltaikou

Ohrev vody pomocou solárnej zostavyZaškolovanie o funkčnosti

Radi vás zaškolíme vo funkčnosti solárnych zostávZáručný a pozáručný servis solárnych systémov

Poskytujeme záručný a pozáručný servis naších solárnych zostáv


Dotácie - Zelená domácnostiam

Pomoc pri získaní dotácií - zelená domácnostiam

Legalizácia malej fotovoltickej elektrárne u distribučných spoločností 

Nákup na splátky 

Nemáte dostatok finančných prostriedkov na realizáciu fotovoltaických systémov?

S nami môžete mať fotovoltaický systém na splátky!
 

Ak máte záujem o realizáciu fotovoltického systému na splátky, neváhajte nás kontakovať na tel. čísle 0918 623 931 alebo 0910 433 777.

Všetko jednoducho a rýchlo vyriešime za Vás bez zbytočného papierovania a čakania. Nákup na splátky je realizovaný prostredníctvom spoločnosti Quatro so sídlom Všeobecná úverová banka, a.s. Mlynské nivy 1, 829 90 Bratislava 25.  Každá takáto žiadosť bude individuálne posúdená. Spoločnosť Quatro – so sídlom Všeobecná úverová banka, a.s. Mlynské nivy 1, 829 90 Bratislava 25 si vyhradzuje právo zamietnuť takúto žiadosť.
 

 
Ecoprodukt na Facebooku