Notice: Undefined index: url in /home/ecoprodukt.sk/www/chae/lib/core/dynamic.inc.php on line 116
Solárne svetlo nefunguje?
Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 9:00 do 16:00.
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.Vrátenie tovaru do 30 dní.Ecoprodukt.sk - Shop roku 2019.Facebook ecoprodukt.Essential SSL
Poradňa

Solárne svetlo nefunguje?

16 tipov ktoré vám pomôžu rozbehať solárne osvetlenie

 1. Zakryte solárny panel
 2. Vymeňte staré batérie
 3. Zbavte sa tiena
 4. Najlepší uhol?
 5. Na Juh.
 6. Vniknutie vody.
 7. Hladné Veveričky?
 8. On / off vipínač
 9. Infračervený senzor pohybu (PIR)
 10. Lux senzor
 11. Správne uloženie batérií.
 12. Nabíjanie za sklom
 13. Je to zapojené?
 14. Letovať alebo neletovať?
 15. Ak všetko ostatné zlyhá je tu vždy sieť
 16. Špinavý solárny panel

http://www.thesolarcentre.co.uk/blog/category/guides/

1. Zakryte solárny panel

Zakryte solárny panel oklamete tým solárne svetlo aby si myslelo že začala noc a svetlo sa rozsvieti. Solárne svetla typicky sú automaticky vypnuté počas dňa pretože sú zaneprázdnené konvertovaním svetla na energiu, ktorá je uložená v batériách. Táto energia je potom využitá v noci, na napájanie svetla. Ak je to už dlhšie po zotmení a vaše svetlo ešte nepochopilo že je noc, môže byť ďalší zdroj svetla ktorý dopadá na solárny panel, solárna lampa je tým oklamaná že je stále ešte deň. Niekedy jemné preladenie polohy a umiestnenie panela môže napraviť situáciu a solárne osvetlenie sa začne správať tak ako by malo.

 

2. Vymeňte staré batérie

Vedeli ste, že solárne svetla často majú pravidelné dobíjacie batérie vnútri nich? Mali by byť vždy dobíjacie batérie; NiMH, alebo vo viacerých moderných produktoch, Li-ion batéria. Vzhľadom k tomu, nabíjať batérie cez deň a vypúšťanie v noci, keď svieti, batérie stratí svoju možnosťou dobíjania v priebehu času. Znak to môže byť pravda, aby vaše svetla je znížená runtime vo večerných hodinách, a to aj po tom, čo za slnečného dňa. Dobrý Batéria by mala trvať 1 - 2 alebo viac rokov pred tým, než je treba vymeniť, ale to je len orientačná. Niektorí zákazníci nám hovoria, že som mal svetla v prevádzke viac ako 6 rokov a stále používate originálne batérie - to je skôr výnimkou ako pravidlom hoci.

 

Share

Predchádzajúci | Späť na zoznam článkov

 
Ecoprodukt na Facebooku