Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 9:00 do 16:00.
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.Vrátenie tovaru do 30 dní.Ecoprodukt.sk - Shop roku 2019.Facebook ecoprodukt.Essential SSL

Termostatické hlavice

Termostatická hlavica na radiátor

Termostatická hlavica umožňuje nastavenie požadovanej teploty na vykurovacom zariadení. Využitím kvalitných produktov, ako sú termostatické hlavice na radiátory, môžete dosiahnuť výrazne zníženie nákladov na vykurovanie. Ak teda  hľadáte spôsob, ako ušetriť na teple, využitie nastaviteľných termostatických hlavíc je tou správnou voľbou.

Tovar v kategorií
 
Výrobca -
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 5

Profi digitálna termostatická hlavica s podsvieteným displejom, možnosťou externého snímača a externého napájania.

30,90 €
ks
Na objednávku: do 3 dní

Digitálna termostatická hlavica s podsvieteným displejom pre automatickú reguláciu vykurovacích telies. Ušetrí až 30% energie!

26,90 €
ks
Na objednávku: do 3 dní

Digitálna termostatická hlavica pre automatickú reguláciu vykurovacích telies. Ušetrí až 30% energie!

21,90 €
ks
Na objednávku: do 3 dní

Programovateľné termostatické hlavice sú určené k tomu, aby kúrili na vami požadovanú teplotu len v určité hodiny. Zníženie teploty v miestnosti o 1 °C znamená zníženie nákladov na vykurovanie o 6%.

21,99 €
ks
Na objednávku: do 3 dní

Termostatická hlavica s diaľkovým ovládaním v bielom prevedení. Až o 30% zníženie tepelných nákladov vďaka inteligentnej regulácií tepla. Jednoduchá montáž bez vyčerpania vody zo systému.

49,90€ 44,90 €
ks
Na objednávku: do 5 dní
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 5

 
Ecoprodukt na Facebooku