Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 9:00 do 16:00.
Kategórie produktov
Ecoprodukt.sk - Recenzie Heureka.Vrátenie tovaru do 30 dní.Ecoprodukt.sk - Shop roku 2019.Facebook ecoprodukt.Essential SSL

Systémy

Systémy pre fotovoltický ohrev vody

Tieto systémy slúžia na ohrev vody pomocou fotovoltaických panelov. Zostava je veľmi jednoduchá na prevádzku a údržbu. Jedná sa o veľmi obľúbenú možnosť pre zákazníkov, ktorí chcú čo najekonomickejšie riešenie fotovoltiky. Fotovoltaický ohrev vody má nulové náklady na prevádzku a servis a rovnomernejšie solárne zisky v priebehu roka oproti fototermickým systémom. Táto premena nastáva takmer okamžite po dopadnutí svetla na fotovoltaický panel. Na všetky zostavy v tejto kategórií je možné čerpať dotáciu, maximálna možná dotácia ktorá sa dá získať je 1500€.

 

Tovar v kategorií
 
Výrobca -
Ostrovné systémy
Typ panelu -
Výkon zostavy - [Wp]
1925
1925
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 1

Fotovoltaický systém Solar Kerberos - túto zostavu je možné pripojiť k ľubovoľnej vykurovacej špirále s výkonom 2-3kW, umiestnené v akomkoľvek zásobníku.

2 599,00€ 1 899,00 €
ks
Na objednávku: do 3-7 dní
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 1

 
Ecoprodukt na Facebooku